שאלות שכדאי לשאול לפני שקונים מדורת גן

מדורת גן
אוקטובר 22, 2022 0 Comments

מדורות גן אידיאליים למבנים זמניים מכיוון שהם קלים וקלים להתקנה. דגמים רבים מגיעים מראש התאספו. הם כוללים גם עיצוב בעל תחזוקה נמוכה ושריפה נקייה. תהליך ההצתה פשוט כמו הדלקת גפרור ופתיחת השסתום. דגמים מסוימים כוללים מערכות הצתה משולבות, מה שהופך אותם לקלים עוד יותר לשימוש.

מה הם מדורות גן?

מדורות גן הם דרך נהדרת להוסיף חום וסגנון לחלל החיצוני שלך. הם תכונה נהדרת למקם בחצר האחורית מכיוון שהם יכולים להסתיר את מקור הדלק ולהוסיף אסתטיקה ייחודית לחצר האחורית. שולחנות אלה הם לעתים קרובות נקודת המוקד של ריהוט בחצר האחורית, והם המקום המושלם לבדר חברים ובני משפחה.

מדורות גן קלים לשימוש והתקנה. רובם מגיעים עם עיצוב שהורכב מראש, כך שתוכלו להרכיב אותו במהירות ולהתחיל. אתה יכול גם למצוא גרסאות קטנות יותר כי הם קל משקל וקל לזוז. החלק הטוב ביותר בטבלאות האש הללו הוא שהם נשרפים בצורה נקייה ואינם דורשים תחזוקה רבה. בנוסף להיותם קלים לשימוש, דגמים רבים כוללים מערכות הצתה מובנות המציתות את האש באופן אוטומטי.

ניתן למצוא מדורות גן בסגנונות וחומרים רבים ושונים. הם יכולים להיות עגולים, מתומנים, מרובעים או מלבניים. חלקם מגיעים עם משענת רגל או משטח למשקאות, ולחלקם דפנות דקורטיביות. דגמים מסוימים מונעים על ידי גז, והם מגיעים עם רכיב אחסון מובנה כדי להסתיר את קו הגז ומיכל הדלק של פרופאן.

בעת רכישת מדורת גן, אתה צריך לשים לב קרוב החומר המשמש לבנייתו. זה צריך להיות עשוי מחומרים עמידים ועמידים בפני חלודה. נירוסטה היא החומר הטוב ביותר עבור מדורת גן, וזה יימשך שנים רבות. אלומיניום מסגרות הם קל משקל ולא חלודה. הם גם קל לנוע.

בשביל מה מדורת גן טוב?

מדורות גן יכול לעזור לחסוך באנרגיה וכסף על ידי הפחתת צריכת האנרגיה שלך. הם יכולים גם לעזור לך לבלות יותר זמן בחוץ סביב המדורה. בדרך זו, תוכלו לבלות פחות זמן בתוך צפייה בטלוויזיה. מדורת גן יכול לספק לך סביבה נעימה ללא הוצאות של גז או תנור חשמלי.

כדי להפיק את המרב משולחן האש שלך, חשוב לבחור שולחן עמיד ויציב. כדאי לשקול לרכוש אחד עשוי נירוסטה או אלומיניום. אלה יימשכו זמן רב יותר ויהפכו מתקן נהדר לחצר האחורית שלכם. אתה יכול גם לקבל שולחן המשתמש פרופאן או גז טבעי, וזה נוח וחסכוני.

אם אתם מתכננים להשתמש במדורת גן בחוץ, בחרו אחד עם דירוג גבוה. עץ קשה מייצר יותר בטוס מאשר עץ רך. גודלו של שולחן האש משפיע גם על תפוקת הטו שלו. מדורת גן עם דירוג גבוה יכול להתחמם עד שלושת אלפים מטרים רבועים.

מדורות גן יכולים להיות מסוכנים אם לא משתמשים בהם כראוי. אם אתה מתכנן להשתמש באחד בחוץ, וודא שאתה מרחיק ממנו ילדים. אם הם מתקרבים יותר מדי לאש, הם עלולים להישרף או גרוע מכך, ואף עלולים לגרום נזק חמור.

האם מדורות גן פולטים חום כלשהו?

לאנשים רבים יש שאלות על מדורות גן ובורות אש לפני שהם מבצעים רכישה. מדורת גן איכותי עשוי מחומרים עמידים ומשתמש בהנדסה מתקדמת ליצירת להבות מבוקרות. עם זאת, כל מדורת גן ייתן קצת חום, ואתה חייב להיות זהיר בעת הנחת חפצים על זה. הנה כמה שאלות שאתה צריך לשאול לפני רכישת מדורת גן.

ראשית, אתה לא צריך להשתמש בכל חומרים רופפים סביב השולחן. כדאי גם להימנע מהצבת חומרים דליקים מתחת לשולחן או סביבו במהלך הפעולה. זה יבטיח כי אין סיכון לפגיעה בך או בילדיך. עדיף תמיד להיזהר סביב מדורת גן, במיוחד כאשר ילדים נמצאים בסביבה.

שאלה חשובה נוספת שיש לשאול היא אם אתה מודאג מהחום שמייצר מדורת גן. בדרך כלל, טבלאות אש מדורגות על פי תפוקת הטו/שעה שלהן. ככל שהדירוג גבוה יותר, כך כמות החום שהם מייצרים גבוהה יותר. כמה מדורות גן יכולים לייצר 50,000 בטו, שזה בערך המקבילה למדורה נוחה. עם זאת, להיות מודעים לכך בישול על מדורות גן עשוי פרופאן לא מומלץ. תוצרי הלוואי של בעירת גז צפויים להיצמד למזון שלך. כתוצאה מכך, תקני הסמכה של סוכנות הביון מזהירים מפני בישול על מדורות גן עם פרופאן או סוגים אחרים של דלק.

בין אם תבחרו במדורת גן פרופאן או גז טבעי, וודאו שאינכם מכניסים אותם לאדמה. הקרקע צריכה להיות ברמה. חצץ אפונה, בטון ולבני ריצוף הם אפשרויות מצוינות למשטחים יציבים באש. מבחינת הבסיס, לבנים, בטון ואבן הן האפשרויות הטובות ביותר. גרניט, שיש, צפחה הם בחירה מצוינת, אבל תצטרך בסיס מוצק למקום בור האש שלך.