מה לחפש במדפסות

מדפסות
מרץ 24, 2023 0 Comments

מדפסות הן סוג של מכונה היקפית המייצגת ייצוגים מתמשכים של טקסט וגרפיקה. הפלט הוא בדרך כלל קריא לאדם. עם זאת, ישנם שימושים אחרים עבור מדפסות כגון מדפסות ברקוד.

מה לדעת על מדפסות?

אם אתה בשוק עבור מדפסת, חשוב לדעת מה לחפש. ישנם סוגים רבים של מדפסות, ומגוון תכונות שיש לקחת בחשבון. תכונות אלה יכולות להשפיע על העלות שלך.

אם אתם מחפשים מדפסת עבור הבית שלך, ייתכן שתרצה למצוא אחד כי הוא חסכוני באנרגיה. זה יחסוך לך כסף על כל עבודת הדפסה. עליך גם לוודא שהמדפסת תואמת למחשב שלך. רוב התקני ההדפסה מגיעים עם אפשרויות קישוריות מרובות. חלק מהדגמים מציעים תקשורת קרובה לשדה, או תקשורת מקומית, כדי לאפשר לך להדפיס מהמכשיר הנייד שלך.

בעת בחירת מדפסת, יהיה עליך לשקול את סוג הנייר שהוא יכול להתמודד איתו. מדפסות מסוימות בנויות במיוחד להדפסה בנפח נמוך, בעוד שאחרות מיועדות להדפסה בנפח בינוני. למדפסות רבות יש מגשי הזנה ייעודיים לניירות מיוחדים, מה שמקל עליהם להתמודד.

אם אתה מתכנן להשתמש במדפסת שלך להרבה תמונות, ייתכן שתרצה לחפש מדפסת שיכולה להדפיס תמונות צבע באיכות גבוהה. מדפסות לייזר טובות יותר עבור זה. יש להם חיי מדף ארוכים יותר ויכולים להדפיס יותר דפים מאשר הזרקת דיו. עם זאת, מדפסות לייזר יקרות יותר.

למידע נוסף, עיין באתר יצרן המדפסות. בנוסף מפרט, אתה צריך לקרוא ביקורות כדי לקבל מושג על מה משתמשים אומרים על המוצר.

כיצד אוכל לבחור את המדפסת המתאימה לצרכים שלי?

כשמדובר בבחירת מדפסת ישנן אפשרויות רבות שיש לקחת בחשבון. אתה יכול לבחור דגם העונה על צרכי המשפחה שלך או מכשיר שמתאים לעבודה שלך.

אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג את המפץ הגדול ביותר עבור הכסף שלך היא לרכוש מדפסת רב תכליתית. התקנים אלה מאפשרים לך להדפיס, לסרוק, לפקס, להעתיק ואפילו לשמור מסמכים סרוקים בענן. זה עוזר להפחית את כמות הניירת המצטברת ברחבי הבית או המשרד.

לייזר צבעוני הוא בחירה טובה להדפסת תמונות צבעוניות. עם זאת, ייתכן שתצטרך לשלם יותר עבור מדפסת לייזר. לייזרים עמידים יותר מאשר הזרקת דיו, ויכולים לייצר נפחי תפוקה גבוהים יותר.

הזרקת דיו נבנית בדרך כלל לשימוש מזדמן, והחלפת דיו נדירה פירושה שתשלם יותר ממה שאתה צריך. עדיף לחפש מודל חסכוני באנרגיה שכולל הסמכת כוכב אנרגיה. זה יהיה לקצץ בעלויות החודשיות שלך ולעשות כל עבודת הדפסה קצת פחות יקרה.

ישנן גם מדפסות סופר-טנקים המשתמשות בלייזרים לייצור חשמל סטטי ומציעות עלות נמוכה יותר לעמוד ממחסניות דיו מסורתיות. דגמים אלה נמכרים על ידי יצרנים כמו אפסון, אח וקנון.

לבסוף, אל תשכח לבדוק את מפרט המדפסת. מלבד נפח תפוקה גבוה, עליך לקחת בחשבון את מהירות ההדפסה. חלק מהמדפסות בנפח נמוך יכולות לייצר רק חמישה עמודים לדקה, מה שעשוי להיות מקובל עליך אם אתה מדפיס לעתים רחוקות. אבל אם יש לך עומס עבודה עמוס, מכונה מהירה יותר יכולה לחסוך לך זמן וכסף.

כיצד ניתן להגדיר מדפסת חדשה?

אם ברצונך להגדיר מדפסת חדשה במשרד או בבית, יהיה עליך לבצע כמה הוראות. ישנן מספר דרכים לעשות זאת. עם זאת, חלקם דורשים עבודה רבה יותר מאחרים.

לדוגמה, התקנת מדפסת חדשה דורשת מנהל התקן, כבל יו אס בי ועוד כמה חלקי חומרה. יהיה עליך גם להוריד ולהתקין תוכנה. לחלופין, תוכל להוסיף את המדפסת למערכת המחשב שלך באמצעות סמל המדפסות והסורקים בהעדפות המערכת.

הדרך היעילה ביותר לעשות זאת היא על ידי ביקור באתר האינטרנט של היצרן. זה בדרך כלל המקום הטוב ביותר למצוא את מנהל ההתקן עבור המדפסת שלך, מכיוון שסביר להניח שיש בו את כל המידע הדרוש לך.

ייתכן שתרצה גם לנסות להדפיס דף בדיקה. למדפסת שלך צריכה להיות כתובת איי פי. כדי לקבל כתובת זו, תוכל לחפש אותה בקטעי ההגדרות או העדפות המערכת של מערכת ההפעלה שלך.

ניתן גם להגדיר את המדפסת באופן ידני. אם למדפסת שלך יש יכולות אינטרנט אלחוטי, ייתכן שניתן יהיה לחבר אותה למחשב הנייד או לטאבלט. עם זאת, אם אין לך אינטרנט אלחוטי, יהיה עליך לפנות ליצרן המדפסת לקבלת סיוע.

לאחר שהבנת את השלבים הנכונים, תהיה מוכן להגדיר את המדפסת שלך. חשוב לזכור לנתק את הכבלים שאינם מחוברים למדפסת שלך.